Sirket Profili

 Enerji sistemlerinde primer ve sekonder test, montaj ve bakim alaninda hizmet vermek amaciyla 1995 yilinda kurulan sirketimiz, ana çalisma alani olarak koruma, bakim, özel çözümler, proje danismanlik hizmetlrini seçmistir. Yüksek, orta ve alçak gerilim sistemlerinde kumanda, kompanzasyon, ölçüm, sistem analizi, proje, taahhüt isleri, PowerStation ( Etap ) ile kisa devre hesabi ve röle koordinasyonu, tasarim, montaj isleri yürüten, yurtiçi ve yurtdisinda enerji sektörü ile sanayi kuruluslarina yüksek teknoloji ve tecrübeli, uzman kadroyla hizmet vermektedir.

Ariza kaynakli enerji kesintilerinde en aza indirmenin, olasi hasarlari dar bölgelerde tutarak büyük oranda önlemenin en önemli yöntemi, bilimsel hesaplara dayali projelendirmenin yani sira periyodik test ve bakimlarin da yapilmasidir.

 Enerji tesisleri kurulurken proje uygulamasi hatalari ile sorunlarin giderilmesi ise, sistem devreye alinmadan önce uzman kisiler tarafindan "devreye hazirlik ve test çalismalari" yapilarak saglanabilir. Sirket olarak misyonumuz, gelisen sanayi sektörünün ihtiyaçlari dogrultusunda yeni teknolojilere dayali müsteri odakli bilimsel çözümler sunmaktir.