Şirket Profili

 Enerji sistemlerinde primer ve sekonder test, montaj ve bakım alanında hizmet vermek amacıyla 1995 yılında kurulan şirketimiz, ana çalışma alanı olarak koruma, bakım, özel çözümler, proje danışmanlık hizmetlrini seçmiştir. Yüksek, orta ve alçak gerilim sistemlerinde kumanda, kompanzasyon, ölçüm, sistem analizi, proje, taahhüt işleri, PowerStation ( Etap ) ile kısa devre hesabı ve röle koordinasyonu, tasarım, montaj işleri yürüten, yurtiçi ve yurtdışında enerji sektörü ile sanayi kuruluşlarına yüksek teknoloji ve tecrübeli, uzman kadroyla hizmet vermektedir.

Arıza kaynaklı enerji kesintilerinde en aza indirmenin, olası hasarları dar bölgelerde tutarak büyük oranda önlemenin en önemli yöntemi, bilimsel hesaplara dayalı projelendirmenin yanı sıra periyodik test ve bakımların da yapılmasıdır.

 Enerji tesisleri kurulurken proje uygulaması hataları ile sorunların giderilmesi ise, sistem devreye alınmadan önce uzman kişiler tarafından "devreye hazırlık ve test çalışmaları" yapılarak sağlanabilir. Şirket olarak misyonumz, gelişen sanayi sektörünün ihtiyaçları doğrultusunda yeni teknolojilere dayalı müşteri odaklı bilimsel çözümler sunmaktır.